Oidentifierad konstnär olja
2015-10-23
336398
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 20x14,5 cm
Krackeleringar, färgbortfall