Angelica Wiik litografi med glitter
2015-10-22
336355
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Musettdam" signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi, 58 x 20,5 cm, oramad