Uniformstudie akvarell
2015-10-22
336326
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UNIFORMSTUDIE, akvarell, otydligt signerad Lang, 1800-tal, 20x27 cm