Glasservis
2015-10-22
336324
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASSERVIS, 36 dlr, 1900-talets början, slipad dekor, bestående av: 11 rödvinsglas, 9 selterglas, 12+4 likörglas
Någon enstaka obetydlig nagg kan förekomma, smärre nivåskillnader, varierande nyans i glasmassan