Ångaren Finn
2015-10-22
336323
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt, signerad och daterad C A Kristoffersen, Xania 1891, olja på pannå, 11x15 cm