Madeleine Pyk färglitografi
2015-10-22
336308
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm