Bordslampa med putti
2015-10-22
336300
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, parian, figurgrupp med putti, total höjd ca 52 cm
Lagning, smärre nagg, tillverkningsdefekt