Bordslampor 1900-talets andra hälft
2015-10-22
336254
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1980-tal, stomme i mässing och rotting, total höjd ca 80 cm