Reinhold Ljunggren färglitografi
2015-10-22
336253
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 30/360, färglitografi, ca 27,5 x 40 cm