Piedestal kolonnformad
2015-10-22
336217
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets början, kolonnformad, bemålad och bronserad, höjd 92 cm
Ytskador, färgbortfall, foten med sprickor