Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
THOMAS QVARSEBO (född 1947): Kulstöterskan, signerad och daterad T Qvarsebo 78, numrerad 1/3, guldpatinerad brons, höjd 75 cm
336153
2015-10-22