Kandelabrar empirestil
2015-10-21
336138
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, empirestil, förgylld brons, höjd ca 43 cm
Två senare dekordelar, lagningar, sneda, dekorbit saknas