Bordsspegel
2015-10-21
336101
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSSPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, höjd ca 78 x 65 cm
Slitage, smärre skador