Olle Hjortzberg
2015-10-21
336095
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), Djurgårdsbrunn, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1922, etsning, bildmått 28x23 cm, oramad
Smärre fläckar i marginalen, gulnader