Golvlampa mässing
2015-10-20
336086
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, nyrokokostil, mässing, kannelerad stång, 5 ljusarmar samt upplight, textilskärm, höjd 170 cm
Bruksslitage