Reklamskyltar
2015-10-21
336079
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REKLAMSKYLTAR, 2 st, emalj resp. cromtryck på aluminium, 45 x 58,5 resp. 43,5 x 66 cm
Ytskador och bucklor