Vägglampa
2015-10-21
336074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGLAMPA, 1930/40-tal, ledad arm med ställbar armatur, grönlackerad, längd ca 65 cm
Bruksslitage