Bengt Fransson oljemålning
2015-10-21
336047
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Nybroviken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x41 cm