Reuben Chappelle fartygsporträtt
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
REUBEN CHAPPELL OF GOOLE (1870-1940): Fartygsporträtt av "Nanna" of Stockholm, signerad R. Chappell Goole, akvarell, 35x53 cm
Kuntoraportti
336035
Päivämäärä:
2015-10-20