Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
REUBEN CHAPPELL OF GOOLE (1870-1940): Fartygsporträtt av "Jupiter" of Stockholm, signerad R. Chappell, akvarell, 35x53 cm
336031
2015-10-20