Soffa
2015-10-21
336013
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 3-sits, samtida, längd ca 185, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, fläckar, skador