Byrå gustaviansk stil
2015-10-21
335958
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad och konturerad skiva i marmor, faner i mahogny, 3-lådig, höjd ca 83, 47x93 cm, nyckel medföljer
Mindre fanerbortfall, delvis blekt, nyckel böjd