Brosch halsband ring
2015-10-23
335930
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BROSCH, HALSBAND, RING, MYNT, ÖRHÄNGEN, bl.a. silver, Flora Danica, Eggert, Danmark
Slitage, skador