Coasters
2015-10-20
335864
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COASTERS, 1 par, silver, England, London 1879, reliefdekor med floralmotiv, otydliga stämplar, diameter ca 13,5 cm
Slitage, bucklor, smärre bristningar längs fotring