Bengt Landin
2015-10-20
335863
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Figurkompositioner, signerad Bengt Landin, 132/375, färglitografi, resp 56 x 41 cm