"The dark sails" oljemålning
2015-10-20
335791
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "The dark sails", otydligt signerad, påskrift a tergo Hermanovski 565 5th Ave, olja på pannå, 152x62 cm
Nedre del av ram saknas