Collier granater
2015-10-23
335714
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, kulformade granater, doserat, dekordel i mitten av silver och guld, röda stenar, ursprungligen en brosch, längd ca 45 cm
Dekordel med skador, tennlödningar, stenar med slitage