Ring 18 k guld smaragd
2015-10-22
335709
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k guld, smaragdslipad smaragd, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 4 g
Smaragd med hack, repor och kantskador