Urna Kina
2015-10-20
335700
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rosefärger, höjd 38 cm
Mynningsskador