Lampbord i bonad björk
2015-10-19
335663
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAMPBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 138, 40 x 61 cm
Bruksslitage