Väggtelefon LM Ericsson
2015-10-19
335661
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets första hälft, höjd ca 75 cm
Bruksslitage