Lennart Gram oljemålning
2015-10-19
335648
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): "I trappan", signerad Gram, olja på pannå, ca 65 x 54 cm