Litografi Bertil Warnolf
2015-10-22
335639
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WARNOLF (född 1950): Nyckelpigor, signerad Warnolf -83, numrerad 131/325, färglitografi, 66 x 46 cm, oramad