Karin Olsson olja
2015-10-21
335594
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Höst, signerad Karin Olsson, olja på duk, 60x60 cm