Astri Bergman Taube Antibes Sjösala 2 mappar
2015-10-19
335593
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 148/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 125/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube, oramade
Gulnader