Flaska allmogedekor
2015-10-19
335589
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FLASKA, 1700/1800-tal, bemålad med kurbitsar, höjd 15 cm
Slitage och smärre färgbortfall