Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med tussilago, signerad A.Öström, olja på pannå, 15x18 cm
Zustandsbeschreibung
335545
2015-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner