Miniatyrporträtt
2015-10-24
335502
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, troligen indisk skola, 1800-tal, porträtt av pascha, i snidad ram, porträttets mått ca 6 x 4,5 cm totalmått ca 15 x 10 cm
Slitage