Coasters såskanna
2015-10-19
335492
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COASTER, 1 par, SÅSKANNA, KANNOR, 1 par, 1900-talets första hälft, coasternas diameter ca 14,5, kannornas höjd ca 13 cm
Slitage