Blåvita tallrikar
2015-10-18
335370
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, underglasyr i blått, motiv av landskap, diameter 22,5 cm
Enstaka kantnagg