Ivar Morsing oljemålning
2015-10-18
335338
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Kastanjförsäljare", signerad I. Morsing, olja på duk, 70x65 cm