ÅWA olja
2015-10-18
335285
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Kustmotiv, signerad och daterad åwa 1953, olja på papper, ca 27x60 cm