Oljemålning Frans Wilhelm Odelmark
2015-10-18
335226
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), "Refektoiriet i Klostret ST Clara, Assisi", signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 73 x 91 cm