Golvlampa Josef Frank
2015-10-18
335204
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2548, valnöt, höj/sänkbar, maxhöjd ca 135 cm
Bruksslitage, skärm med smärre skador