Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2548, valnöt, höj/sänkbar, maxhöjd ca 135 cm
Bruksslitage, skärm med smärre skador
335204
2015-10-18