Väggappliquer
2015-10-17
335192
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGAPPLlQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Laudarie,Frankrike, design Giovanni Maria Malerba, förgylld och bebålad metall, höjd ca 27 cm