John-E Franzén Chief
2015-10-17
335167
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indien Chief,
daterad och numrerad JEF 1995, färglitografi, 245/250, 44x54 cm