Satsbord 3 dlr
2015-10-17
335146
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, fanérat med masurbjörk, höjd ca 47, ´47 x 45 cm
Skador, slitage, fläckar