Golvlampa
2015-10-17
335140
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, troligen 1970/80-tal, vitlackerad skärm, stativ i vitmetall, ställbar, maxhöjd ca 140 cm
Slitage