Silverskedar
2015-10-17
335128
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 10 st, silver, modell gammal fransk, längd ca 21 cm, vikt ca 500 g
Monogram, slitage, bucklor