Hans Wigert
2015-10-17
335113
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015): Profil, signerad Hans Wigert, 61/80, färglitografi, bladmått 47x63 cm,
oramad
Gulnader, fläckar, med dedikation